Rüyada paça kıvırmak

Gamze C.(47) - İstanbul sordu : "Bu gece bir rüya gördüm. rüyada paça kıvırmak açıklar mısınız? "

Rüyada paça kıvırmak, gönül ilişkilerinde mutluluğa, bol kazanca, sözünü yerine getirmeye, güler yüzlü genç tanıdığa, güvende yaşamaya, hayallerin gerçekleşeceğine, dostlarla refah içinde geçecek ömre, sevince, eli açık yöneticiye, zorluk çekmeden elde edilen rızka, dünyalığa gelecek fazlalığa delalettir. Hoşnutsuz yorum olarak da kıymet yitirmeye, rahatı kaybetmeye, mesuliyetten dolayı rahatsız olmaya, sıkıntılı hayata, fenalık görmeye işarettir. Bir takım tabirciler derler ki: Bu rüya zorluklara göğüs gererek hasret duyduğu toplu mala, uzun bir bekleyişin sonunda umduğu daha iyi bir hayata, zorlukların ardından ulaştığı şana, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak kavuştuğu servete delalettir.

"Rüyada paça kıvırmak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın analizleri ile alakalı merak ettikleriniz

rüyada paça kıvırmak
  • Rüya yorumlayan, mutlak suretle sonuçta rüya sahibinin hangi derecede etkileneceğini hesaba katmalı, ruhsal sıkıntılara neden olabilecek tabirlerden elinden geldiğince uzak durmalıdır.
  • Rüya tabirlerinin rehber olduğu mutlak suretle hesaba katılmalı, mesajlara bakılarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Gözümüzü açtıktan beş dakika sonra rüyamızın yüzde 50sini unuturuz.
  • Rüya Yorumu alanında gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından türlü açıklamalar yapılmıştır.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam alimleri aracılığıyla iletilmiştir ve hala geçerliliğini sürdürmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada paça kıvırmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.