Rüyada paça ıslanması

Recep M.(26) - Kütahya sordu : "iyi akşamlar, Aradığım hemen hemen tüm tabirler burada var ama rüyada paça ıslanması açıklayabilir misiniz? "

Rüyada paça ıslanması, ilişkisinin iyi gittiğine, iyi şansa, iyi bir geleceğe, gelirin hayırlı olmasına, gönül ilişkilerinde muvaffakiyete, arkadaşlarıyla birlikte gülmeye, ettiği yeminine bağlı kalınacağına, parasal külfeti bulunan kimseden yakasını kurtarmaya, düşkünlükten iyi duruma geçmeye, zengin akrabaya, güvenli kalmaya işarettir. Aynı zamanda can sıkıcı duruma gelmeye, iş kaynaklı geçim zorluğuna, sefalete, üzüntü verecek problemle yüzleşileceğine, ticaret alanında başarısızlığa işarettir. Geniş bir çerçeveden bakan rüya tabircileri şöyle tabir ederler: Görülen rüya başarısızlıktan sonra umduğu saygınlığa, hatalarının ardından umduğu mülke, yenilgiden sonra beklediği güce, sıkıntılara göğüs gererek düşlediği daha çok kazanca delalet eder.

"Rüyada paça ıslanması" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın analizi ile ilgili merak edilenler

rüyada paça ıslanması
  • Düş diye adlandırılan şey, uyurken yaşanan belirsiz durumlardır
  • Rüya Tabiri uykuda insanın bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Kör olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün 25 yaşın altındaki insanların sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini renksiz filmden renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Rüya alemi, büyük ve manevi bir dünyadır.
  • Rüya yorumları yapılırken kesinlikle, kişinin ruh halini, rüyanın anlamını irdelemeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Bazı zaman açık olarak bazen de dolaylı biçimde geleceğe dair haberler görülür.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha agresif duygular yaşarlar.

Yasal Uyarı: "Rüyada paça ıslanması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.