Ruyada paca corbasi

İbrahim Ş.(44) - Sakarya sordu : "Tabirlerinizi epeydir sıklıkla inceledim. Gördüğüm hemen hemen bütün yorumlar sitenizde bulunabiliyor ama ruyada paca corbasi yorumlayabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim"

Ruyada paca corbasi, aşk hayatının iyi olacağına, vefalı eşe, şana sahip olmaya, sıcakkanlı yaşlı kadına, zorluk çekmeden elde edilen altına, ticari kazancı yüksek iş içinde bulunacağına, iyi günlere, düşkünlükten uzak durmaya, kazanılan ganimete, imrenilen bir mutluluğa, maddiyata gelecek fazlalığa yorulmaktadır. Nadiren de kötülükten emin olmaya, saklanansırların ortaya çıkacağına, çözümü zor bir durumla karşılaşılacağına, huzuru kaybetmeye, kötü huylu bir kişi tarafından zarar görmeye yorulmaktadır. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya yorumcuları dediler ki: Bu rüya zorlukların sonrasında hak edilen itibara, uzun bir bekleyişin sonunda elde ettiği mutluluğa, uğraşarak hayalini kurduğu az olan kazancının artacağına, mağlubiyetten sonra ümit ettiği ferahlığa işarettir.

"Ruyada paca corbasi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın tabiri hakkında bunları biliyor muydunuz

ruyada paca corbasi
  • Rüyalarda sıklıkla hissedilen olgulardan biri kaygıdır. Olumsuz hisler pozitif hislerden baskındır.
  • Rüya Tabiri yapan kimsenin bütün geçmiş yorumlar hakkında fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Uyku, geçici ölüm hali gibi de değerlendirilir
  • Belirgin bir olay görülen rüya, genellikle doğrudan o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Rüyalar tabiri yapılırken mutlak suretle, kişinin ruh halini, rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Uyandıktan on dk. sonra %90ını hatırlamayız.

Yasal Uyarı: "Ruyada paca corbasi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.