Rüyada paça çorbası yapmak

Sebanur Ç.(22) - Van sordu : "Rüya tabirlerinizi bir kaç haftadır beğenerek okuyorum. rüyada paça çorbası yapmak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada paça çorbası yapmak, arkadaşlarıyla gülmeye, zengin memura, rızkın kazançlı olmasına, bir kaç hafta içinde duyulacak mutlu edici haber almaya, sıkıntı çekmeden kazanılan altına, hüner sahibi bir kimseye, imrenilen güç sahibi olmaya, yararlı uğraşlar gerçekleştireceğine, arkadaşlık ilişkilerinde muvaffakiyete, duygusal hayatın iyi olacağına, sevineceğine delalet eder. Aynı zamanda sıkıntıya yaşama, sıkıntıya düşmeye, ticaret sebebiyle sıkıntıya, zarar görmeye, sevimsiz hale düşmeye delalettir. Geniş bir çerçeveden bakan tabirciler şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya zorlanarak beklediği iyiliğe, kaybettikten sonra beklediği az olan kazancının artacağına, zahmetle birlikte beklediği daha sağlıklı bir hayata, hatalarının ardından kazandığı toplu paraya delalet eder.

"Rüyada paça çorbası yapmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların analizleri ile ilgili en çok merak edilenler

rüyada paça çorbası yapmak
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Doğduktan sonra görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; ancak aynı aşamada koku ve duyguları tecrübe ederler.
  • Rüyalar yorumları yapılırken kesinlikle, rüya sahibinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Beynimiz sıfırdan simalar oluşturamaz. Rüyalarda gördüğümüz simalar hayatımızda karşılaştığımız ama kime ait olduğunu bilmediğimiz suratlardır. Her birimiz ömrümüz boyunca çok sayıda yüz gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız sima yeteneğine sahibiz.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm gibi de adlandırılır
  • Düşler insanın iç dünyasının aynası olduğu için kişiye şahsına ait düşünce ve duygularını değerlendirmesi konusunda aracı olur.

Yasal Uyarı: "Rüyada paça çorbası yapmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.