Rüyada paça çorbası içmek

Zeki U.(23) - Ordu sordu : "Üç gün önce bir rüya gördüm. rüyada paça çorbası içmek açıklar mısınız? "

Rüyada paça çorbası içmek, paranın hayırlı olacağına, imrenilen kuvvete, beklentilerin yerine geleceğine, huzura, maddi sıkıntılardan feraha çıkmaya, sevince, finansal külfeti olan insandan kurtulmaya, kazançlı atılımlar gerçekleştireceğine, büyük mertebeye ulaşılacağına, yüksek talihe, hayali kurulan bir ilişkiye yorulur. Bunlarla birlikte ferahının bozulacağına, ticaret alanında zarara, ticaret sebebiyle üzüntüye, mutsuz edici bir problemle karşılaşılacağına, zulüm görülmesine yorulur. Geniş bir çerçeveden bakan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle dediler: Kişinin gördüğü rüya cefa çekerek ümit ettiği büyük güce, umudunu kestikten sonra gözlediği itibara, zorlukla birlikte düşlediği hayra, mağlubiyetten sonra gözlediği müjdeye işaret eder.

"Rüyada paça çorbası içmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların anlamları ile ilgili bunları biliyor musunuz

rüyada paça çorbası içmek
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha negatif hisler tecrübe ederler.
  • Gözleri gören kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz sinemadan tam renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.
  • Rüyalarda genellikle iç spiker vardır. Daha önce görmediğimiz yerlerin, daha önce karşılaşmadığımız kişilerin isimlerini bildirir.
  • Rüyaların yol gösterici olduğu kati suretle hatırlanmalı, mesajlara göre gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Rüya tabiri yapan kişinin kati suretle rüyalarda görülmüş olanın manasını bilmesi gerekir.
  • Uyandıktan on dakika sonra %90ını hatırlamayız.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Yaklaşık bir insanın yaşamının yaklaşık 3te 1ini, başka bir yorumla yaklaşık yetmişbeş yıllık bir yaşamın 25 yılını uykuda geçirir.

Yasal Uyarı: "Rüyada paça çorbası içmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.