Rüyada paça çorbası görmek

Erol F.(32) - Ankara sordu : "Bugün rüya gördüm. rüyada paça çorbası görmek açıklar mısınız? "

Rüyada paça çorbası görmek, aydınlık geleceğe, bol kazanca, huzurlu bir hayat süreceğine, güzel işler yapacağına, arkadaşlık ilişkilerinde başarıya, yüksek mevkiye ulaşılacağına, emniyetli hissetmeye, sağlıklı bir ömre, tatlı dilli yaşlı kişiye, vefalı akrabaya, alın teriyle elde edilen mala yorulur. Hoşnutsuz yorum olarak da kedere düşmeye, hilekar akrabaya, düşmanlığını gizleyen amire, değer düşmesine, ticaret alanında sorunlara delalettir. Daha olumlu bir pencereden bakan alimler şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya sıkıntılara göğüs gererek düşlediği başarıya, meşakkatle hak edilen daha iyi bir hayata, zahmetle birlikte kavuştuğu daha sağlıklı bir hayata, uğraşarak kavuştuğu şana yorulur.

"Rüyada paça çorbası görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın analizleri ile alakalı merak ettikleriniz

rüyada paça çorbası görmek
  • Uyandıktan 5 dk. sonra gördüğümüz rüyanın yarısını hatırlamamaya başlarız.
  • Uyku, geçici ölüm hali olarak da değerlendirilir
  • Rüyalar mutlak suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Tabirlerin kılavuz nitelikte olduğu kati suretle değerlendirilmeli, mesajlara dayanarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka sonuç olarak kişinin ne derecede etki altında kalacağını değerlendirmeli, ruhsal sıkıntılara neden olabilecek tabirlerden olabildiğince uzak durmalıdır.
  • Düş diye adlandırılan olgu, uykuda yaşanan tuhaf hallerdir

Yasal Uyarı: "Rüyada paça çorbası görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.