Rüyada pabuç

Vartanuş B.(47) - Konya sordu : "Sayfalarınızı birkaç haftadır dikkatle okuyorum. Aradığım neredeyse bütün rüyalar web sitenizde bulunuyor ancak rüyada pabuç yorumlar mısınız? Teşekkürler"

Rüyada pabuç, elinden her iş gelen bir insana, dostlarla gülmeye, tertemiz ganimete, sağlıklı yaşamaya, bol kısmete, sevince kavuşulacağına, sevecen orta yaşlı kadına, malın verimli olmasına, güzel işler yapacağına, paraya gelecek fazlalığa, üne erişmeye yorulmaktadır. Bir diğer yoruma göre de fenalığını gizleyen yöneticiye, içinden çıkılması zor bir olayla yüzleşileceğine, hoşnutsuz hale gelmeye, ticaret nedeniyle geçim zorluğuna, sıhhatin yitirileceğine delalet eder. Bazı rüya alimleri derler ki: Bu zorlukların ardından istediği toplu kazanca, bir kişiden yardım isteyerek hasret duyduğu mülke, meşakkatle istediği ganimete, yardım alarak hak ettiği toplu kazanca yorulur.

"Rüyada pabuç" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların yorumlanması konusunda merak edilenler

rüyada pabuç
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğundan kişiye kendi fikir ve duygularını değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Belirgin bir nesne içeren rüya, ekseriyetle doğrudan o nesneyle alakalı değildir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Uyandıktan 10 dk. geçince %90ını hatırlamayız.
  • Gözleri gören kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bu değişimin nedenini siyah-beyaz sinemadan tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.
  • Rüya Yorumu yapan şahsın tüm geçmiş yorumlar konusunda tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Erkekler rüyalarında daha kavgacı hisler tecrübe ederler.
  • Düş denilen şey, uykuda görülen tuhaf hallerdir
  • Rüyalar tabirleri yapılırken kati suretle, rüya sahibinin ruh halini, görülen şeyin anlamının değerlendirmeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada pabuç" yazısı izinsiz kopyalanamaz.