Rüyada pabuç görmek

Mevlüt D.(42) - Giresun sordu : "rüyada pabuç görmek açıklayabilir misiniz? Teşekkür ederim"

Rüyada pabuç görmek, merhametli evlada, uzun ömre, verimli uğraşlar gerçekleştireceğine, toplum yaşamında mutluluğa, yüksek talihe, memuriyette mevkiye çıkacağına, üne kavuşmaya, getirili girişimler gerçekleştireceğine, gelire gelecek bolluğa, anlayışlı genç akrabaya, bonkör amire işaret eder. Ender olarak da fenalığını gizleyen akrabaya, ticaret kaynaklı sıkıntıya, zorluğa düşmeye, kederden sıyrılamamaya, eğitimsiz bir kimseye delalet eder. Farklı bir çerçeveden bakan ulemalar şöyle dediler ki: Bu uğraşarak kavuştuğu temiz rızka, umudunu yitirdikten sonra elde ettiği az olan kazancının artacağına, uğraşarak hak edilen mala, kaybettikten sonra kavuştuğu sevince işaret eder.

"Rüyada pabuç görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların tabirleri ile ilgili merak edilenler

rüyada pabuç görmek
  • Rüyalar insanın iç dünyasının aynası olduğundan insana şahsına ait fikir ve duygularını değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Rahatsızlık yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler görsel rüya göremez; lakin yakın seviyede dokunma ve maneviyatı hisseder.
  • Belirgin herhangi bir nesne içeren rüya, ekseriyetle direkt olarak o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlak suretle tabirden rüyayı görenin nasıl etki altında kalacağını göz önünde bulundurmalı, ruhsal problemlere yol açacak yorumlamalardan elinden geldiğince uzak durmalıdır.
  • Ortalama olarak bir gecede iki saate yakın rüya görürüz.
  • Erkekler rüyalarında daha negatif hisler yaşarlar.

Yasal Uyarı: "Rüyada pabuç görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.