Ruyada pabuc giymek

Gül E.(39) - Ağrı sordu : "Üç gece önce size yazdığım rüyayı gördüm. ruyada pabuc giymek açıklayabilir misiniz? "

Ruyada pabuc giymek, kazanca gelecek fazlalığa, problemlerden arınmış yaşayacağına, uzun ömre, aşk hayatının iyi olacağına, hayırlı uğraşlar gerçekleştireceğine, yeminine sadık kalınacağına, sevince, malın verimli olacağına, becerili bir kimseye, düşkünlükten iyi duruma geçmeye, arzuların hayata geçeceğine işarettir. Bazen de fenalığını göstermeyen yabancıya, sağlığın bozulacağına, hilekar insana, sıkıntılı hayata, zarar görmeye işarettir. Bazı rüya ilminde önde gelenler şöyle tabir ederler ki: Bu rüya meşakkatle hak ettiği onura, sıkıntıları aşarak beklediği feraha, uğraşlarının sonunda hayalini kurduğu şana, zahmet çekerek gözlediği şöhrete yorulmaktadır.

"Ruyada pabuc giymek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların yorumu ile alakalı bilinmesi gerekenler

ruyada pabuc giymek
  • Rüyalar yorumları ile ilgili acele edilmemelidir.
  • Görme engeli olmayan insanların 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki insanların yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz filmden renkli görüntüye olan ilgiye bağlıyor.
  • Rüya yorumlayan, mutlaka mezhepler, örfler, kültürler gibi pek çok parametre konusunda bilgi sahibi olmalıdır.
  • Rüyalarda en çok yaşanılan olgulardan biri korkudur. Olumsuz hisler olumlu hislerden güçlüdür.
  • Düşler insanın iç dünyasının yansıması olduğundan kişiye kendi fikir ve duygularını tartması konusunda öncülük eder.
  • Çok fazla ruhsal problemleri bulunan insanlar haricinde herkes rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüyalar tabiri yapılırken mutlaka, rüya sahibinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.

Yasal Uyarı: "Ruyada pabuc giymek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.