Rüyada pa

Özlem R.(45) - Erzurum sordu : "Aradığım hemen hemen bütün tabirler sitenizde bulunuyor fakat rüyada pa yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada pa, varlıklı kimseye, kısa zamanda öğrenilecek memnun edici haber duymaya, emniyetli kalmaya, sevince, iyi uğraşlara gireceğine, sağlıklı hayata, akrabalarla sohbete, mutlu olmaya, ettiği yeminine sadık kalınacağına, zahmetsiz kazanılan altına, dostluklarında huzura yorulmaktadır. Nadiren de sıhhatin bozulacağına, ticaret sebebiyle sıkıntıya, rahatı kaybetmeye, mesuliyetten ötürü mağdur olunacağına, içinden çıkılması zor bir sıkıntıyla yüzleşileceğine yorulur. Farklı bir çerçeveden bakan yorumcular derler ki: Bu çektiği zorlukların sonunda hak edilen iyiliğe, cefa çektikten sonra kazandığı ganimete, uğraşarak beklediği hünere, meşakkatle birlikte ümit ettiği ganimete işarettir.

"Rüyada pa" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumlanması konusunda bilmeniz gerekenler

rüyada pa
  • Araştırmalar insanların yaklaşık yüzde 25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Uykuda en sık hissedilen olgulardan biri tasadır. Olumsuz hisler pozitif duygulardan güçlüdür.
  • Bir çok hayvan ile yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Rüya yorumları yapılırken mutlaka, rüyayı görenin ruh halini, rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Rüyada çoğunlukla iç ses bulunur. Bilmediğimiz ülkelerin, daha önce karşılaşmadığımız kimselerin adlarını bildirir.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam alimleri tarafından ulaştırılmıştır ve bugün de önemini devam ettirmektedir.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i erkektir. Kadınlarda bu oran eşittir.

Yasal Uyarı: "Rüyada pa" yazısı izinsiz kopyalanamaz.