Rüyada oruçlu iken yanlışlıkla yemek yemek

Eren U.(43) - İsveç sordu : "Açık ara yapılmış en detaylı rüya tabiri internet sitesi burada. rüyada oruçlu iken yanlışlıkla yemek yemek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada oruçlu iken yanlışlıkla yemek yemek, beceri sahibi bir kişiye, gönül ilişkisinin iyi olacağına, hayırlı çocuğa, maddiyata gelecek fazlalığa, bol kazanca, gelirin bereketli olacağına, birikmiş paraya, huzurlu bir hayatı olacağına, emniyette kalmaya, şöhrete sahip olmaya, iyi kısmete yorulur. Olumsuz anlamda sorumluluktan dolayı rahatsız olunacağına, sırların meydana çıkmasına, sağlığın yitirileceğine, sıkıntılı hayata, korkuya başına gelmesine yorulur. Daha olumlu bir pencereden bakan yorumcular derler ki: Bu çektiği zorlukların sonunda ümit ettiği mevkiye, uğraşlarının sonunda ulaştığı ganimete, zorlanarak kavuştuğu itibarlı mertebeye, zahmetle düşlediği itibara işarettir.

"Rüyada oruçlu iken yanlışlıkla yemek yemek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin analizleri hakkında merak edilenler

rüyada oruçlu iken yanlışlıkla yemek yemek
  • Belirli herhangi bir nesne görülen rüya, ekseriyetle direkt olarak o nesneyle ilgili değildir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Zihnimiz bedenimizin o sırada duyduğu şeyleri rüyalarda birleştirebilir.
  • Ortalama olarak bir gecede iki saate yakın süreyle rüya görürüz.
  • Gözleri gören kimselerin 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz sinemadan renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Rüya yorumcusunun mutlaka rüyalarda görülenin karşılığını bilmesi gerekmektedir.
  • İleri derecede ruhsal sorunları bulunan insanlar dışında her birey rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Uyku, geçici ölüm gibi de değerlendirilir

Yasal Uyarı: "Rüyada oruçlu iken yanlışlıkla yemek yemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.