Rüyada ölen kişinin elinden yemek yemek

Tezel Ç.(33) - İzmir sordu : "Selamun aleyküm, rüyada ölen kişinin elinden yemek yemek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada ölen kişinin elinden yemek yemek, önemli kuvvet sahibi olmaya, maddi sıkıntılardan feraha çıkmaya, hoşsohbet genç yabancıya, aşk hayatının yolunda olduğuna, faydalı uğraşlar gerçekleştireceğine, memuriyette mertebeye çıkacağına, bir kaç gün içinde öğrenilecek müjdeli haber almaya, eşiyle iyi geçinmeye, huzura ermeye, mutluluğa kavuşmaya, mutlu geleceğe yorulmaktadır. Kimi zaman da üzüntü duymaya, sorumluluktan ötürü mağdur olmaya, maddi probleme, yoksulluğa, kıymet düşmesine delalet eder. Geniş bir çerçeveden bakan alimler şöyle derler ki: Bu zahmetle elde ettiği iyiliğe, zorluklara göğüs gererek kavuştuğu onura, sıkıntı çekerek hak ettiği iyi bir geleceğe, yardım alarak ümit ettiği kazanca delalettir.

"Rüyada ölen kişinin elinden yemek yemek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların anlamları ile alakalı merak edilenler

rüyada ölen kişinin elinden yemek yemek
  • Hayvanlar üzerinde sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha kavgacı duygular yaşarlar.
  • Hastalık yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler görsel rüya göremez; lakin yakın seviyede koku ve duyguları hisseder.
  • Çok fazla psikolojik problemleri bulunan kimseler haricinde herkes rüya görür. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüyalarda genellikle iç spiker vardır. Daha önce görmediğimiz şehirlerin, bilmediğimiz kişilerin adlarını söyler.
  • Zihnimiz hiç yoktan simalar yaratamaz. Rüyalarda karşılaşılan suratlar yaşamımızda gördüğümüz ancak hatırlamadığımız yüzlerdir. Hepimiz yaşamımız boyunca onbinlerce surat gördüğümüz için, rüyalarımızda da sınırsız sima becerisine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada ölen kişinin elinden yemek yemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.