Rüyada ölen birinin elinden yemek yemek

Cihan P.(25) - Ankara sordu : "Bulamadığım hemen hemen tüm rüyalar sitenizde var fakat rüyada ölen birinin elinden yemek yemek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada ölen birinin elinden yemek yemek, servete, paraya gelecek fazlalığa, üne sahip olunacağına, faydalı işler gerçekleştireceğine, sevince ermeye, planların gerçekleşeceğine, karmaşadan uzak kalacağına, akrabalarla sohbete, gönül ilişkisinin iyi gittiğine, iyi talihe, imrenilen bir ilişkiye yorulmaktadır. Bazen de zorluğa düşmeye, zalim bir tanıdığa, üzüntü duymaya, korkulanın olmasına, düşmanlığını gizleyen dosta delalet eder. Bir takım rüya tabircileri şöyle yorumlarlar: Görülen rüya sıkıntılarının sonunda hak ettiği paraya, zorluklarla mücadele ederek kavuştuğu güce, uzun bir bekleyişin sonunda düşlediği büyük güce, zorlukları aşarak elde ettiği mülke yorulmaktadır.

"Rüyada ölen birinin elinden yemek yemek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin yorumları ile alakalı bilmedikleriniz

rüyada ölen birinin elinden yemek yemek
  • Kimi zaman açıkça bazen de dolaylı olarak gelecekte mesajlar görülür.
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin ortalama yüzde 25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Düş diye adlandırılan olgu, uyurken yaşanan belirsiz durumlardır
  • Aşırı ruhsal problemleri bulunan insanlar haricinde her birey rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha agresif hisler tecrübe ederler.
  • Rüyalar alemi, devasa ve manevi bir dünyadır.
  • Rüya tabirleri yapılırken mutlaka, rüya görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada ölen birinin elinden yemek yemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.