Rüyada ocak satın almak

Yakup L.(45) - Belçika sordu : "Rüya yorumlarınızı birkaç haftadır dikkatlice inceliyorum. Aradığım hemen hemen bütün rüyalar web sitenizde bulunuyor fakat rüyada ocak satın almak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada ocak satın almak, sakin bir hayat süreceğine, feraha kavuşmaya, kazancın hayırlı olacağına, getirisi yüksek uğraşlar gerçekleştireceğine, emniyette kalmaya, gönül ilişkisinin iyi olacağına, şana sahip olmaya, getirili uğraşlara, sevince kavuşulacağına, bir kaç gün içinde öğrenilecek iyi haber duymaya, gıpta ile bakılan güce ermeye yorulur. Kimi zaman da iş nedeniyle geçim zorluğuna, karışık bir sıkıntıyla yüzyüze gelineceğine, fesat bir yabancıya, sıkıntıya hayata, hilekar bir tanıdığa yorulur. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya ilmiyle ilgilenenler dediler ki: Görülen rüya sıkıntıyla kavuştuğu mülke, uğraşarak hasret duyduğu beceriye, zorlukların sonrasında beklediği toplu kazanca, uğraşlarının sonunda hasret duyduğu huzura delalet eder.

"Rüyada ocak satın almak" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin analizleri hakkında bilinmeyenler

rüyada ocak satın almak
  • Beynimiz kendiliğinden simalar yaratamaz. Uykuda karşılaşılan yüzler yaşamımızda yüz yüze geldiğimiz fakat hatırlamadığımız simalardır. Hepimiz yaşamımız sırasında onbinlerce surat gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız yüz yeteneğine sahibiz.
  • Rüyalarda sıklıkla yaşanılan duygulardan biri korkudur. Olumsuz hisler olumlu duygulardan daha sık görülür.
  • Düş denilen olgu, uyurken yaşanan garip hallerdir
  • Rüyada genellikle iç ses vardır. Tanımadığımız yerlerin, bilmediğimiz kimselerin isimlerini bildirir.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Tabirlerin rehber olduğu mutlak suretle hesaba katılmalı, göstergelere göre ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada ocak satın almak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.