Rüyada ocak patlaması

Emin L.(31) - İstanbul sordu : "rüyada ocak patlaması yorumlar mısınız? "

Rüyada ocak patlaması, ilişkisinin iyi olacağına, işyerinde terfiye, büyük mertebeye gelineceğine, huzurlu olmaya, zorluk çekmeden kazanılan ziynete, alın teriyle kazanılan ziynete, paranın hayırlı olacağına, anlayışlı orta yaşlı adama, getirili iş içinde bulunacağına, şöhrete ulaşmaya, sevinmeye delalet eder. Olumsuz yorum olarak iyi hali kaybetmeye, mesuliyetten ötürü rahatsız olmaya, fena niyetli yabancı tarafından fenalık görmeye, ferahının kaçacağına, fesat bir insana işarettir. Kimi yorumcular şöyle derler: Görülen rüya zorluklara göğüs gererek hasret duyduğu huzura, verdiği uğraşların sonunda ulaştığı iyi bir geleceğe, başarısızlıktan sonra hayalini kurduğu ferahlığa, zamanla ulaştığı başarıya delalet eder.

"Rüyada ocak patlaması" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin tabir edilmesi konusunda merak ettikleriniz

rüyada ocak patlaması
  • Çok fazla ruhsal problemleri bulunan insanlar dışında her birey rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Uyandıktan 5 dakika sonra gördüklerimizin yarısını hatırlamamaya başlarız.
  • Görme engeli olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini renksiz sinemadan renkli görüntüye olan ilgiye bağlıyor.
  • Rüyalar yorumları yapılırken mutlak suretle, kişinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Uyku, kısa süreli ölüm olarak da değerlendirilir
  • Zihnimiz vücudumuzun o sırada hissettiği olguları rüyalarda karıştırabilir.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.

Yasal Uyarı: "Rüyada ocak patlaması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.