Rüyada ocak külü görmek

Adam G.(33) - Şanlıurfa sordu : "Dün gece rüya gördüm. rüyada ocak külü görmek yorumlar mısınız? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada ocak külü görmek, tatlı dilli orta yaşlı insana, parasal külfeti olan akrabadan uzak durulacağına, sevince erişileceğine, kısa sürede duyulacak hayırlı havadis öğrenmeye, iyi sağlığını muhafaza etmeye, mülke gelecek bolluğa, planların gerçekleşeceğine, verimli işler yapacağına, duygusal hayatın iyi olacağına, üne ulaşmaya, refaha kavuşmaya yorulur. Ayrıca sıkıntıya düşmeye, sırların ortaya çıkacağına, karışık bir sorunla yüzyüze gelineceğine, ticaret alanında sorunlara, hilekar yabancıya işaret eder. Farklı düşünen yorumcular dediler ki: Görülen rüya çektiği sıkıntıların meyvesini alarak umduğu daha sağlıklı bir hayata, yardım alarak hak edilen beceriye, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak kazandığı ferahlığa, mağlubiyetten sonra kavuştuğu ticari kazanca işaret eder.

"Rüyada ocak külü görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların tabirleri konusunda bilmedikleriniz

rüyada ocak külü görmek
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam düşünürleri aracılığıyla iletilmiştir ve bugün de önemini sürdürmektedir.
  • Bir çok hayvan kullanılarak gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Rüya Tabirleri yapan kimsenin tüm eski yorumlar hakkında tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Rüya tabirinin yol gösterici nitelikte olduğu kesinlikle hesaba katılmalı, göstergelere göre gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Kimi zaman net olarak bazen de dolaylı olarak gelecekte haberler görülür.
  • Rüyalar alemi, devasa ve soyut bir dünyadır.
  • İleri derecede psikolojik problemleri olan insanlar haricinde her birey rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Zihnimiz hiç yoktan suratlar ortaya çıkaramaz. Uykuda gördüğümüz simalar yaşantımızda karşılaştığımız ama hatırlamadığımız simalardır. Her birimiz hayatımız sırasında çok sayıda yüz gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz görme yetisine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada ocak külü görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.