Rüyada ocak fırın görmek

Bulat D.(48) - İstanbul sordu : "rüyada ocak fırın görmek açıklayabilir misiniz? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada ocak fırın görmek, hak edilmiş zenginliğe, faydalı uğraşlar ile meşgul olacağına, iyi bir ilişkiye, sağlıklı hayata, huzurlu olmaya, yeminin yerine getirileceğine, sevenleriyle gülmeye, maddi yükü olan kimseden uzak durmaya, istenilen güce ulaşmaya, taleplerin gerçekleşeceğine, sevineceğine delalet eder. Ayrıca sıhhatin yitirileceğine, sıkıntıdan kurtulamamaya, karışık bir problemle yüzyüze gelineceğine, düşmanlık görülmesine, sevimsiz hale gelmeye işaret eder. Farklı bir açıdan bakan ulemalar şöyle yorumlarlar ki: Bu mağlubiyetten sonra hayalini kurduğu hayra, cefa ile birlikte hak ettiği berekete, sıkıntıları aşarak hayalini kurduğu iyi bir geleceğe, yenilgiden sonra ümit ettiği refaha yorulur.

"Rüyada ocak fırın görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın yorumlanması konusunda bilinmeyenler

rüyada ocak fırın görmek
  • İleri derecede ruhsal sorunları bulunan kimseler dışında her birey rüya görür. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Rüya yorumlayan, mutlak suretle tabirden rüyayı görenin nasıl etkileneceğini değerlendirmeli, sinirsel sıkıntılara neden olabilecek yorumlamalardan olabildiğince uzak durmalıdır.
  • Zihnimiz sıfırdan yüzler oluşturamaz. Uykuda görülen suratlar yaşantımızda gördüğümüz ancak hatırlamadığımız yüzlerdir. Hepimiz yaşantımız sırasında onbinlerce yüz gördüğümüz için, rüyalarımızda da sınırsız görme yetisine sahibiz.
  • Rüya Yorumları konusunda gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından değişik açıklamalar getirilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada ocak fırın görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.