Rüyada ocak başı görmek

Kemal R.(27) - Konya sordu : "rüyada ocak başı görmek açıklar mısınız? Teşekkürler"

Rüyada ocak başı görmek, kazancın bereketli olacağına, üne ulaşmaya, zengin adama, mülke gelecek artışa, aşk hayatının yolunda olduğuna, isteklerin yerine geleceğine, dostlarla eğlenmeye, manevi yükü olan tanıdıktan yakasını kurtarmaya, güvende hissetmeye, maddi sıkıntılardan uzak durmaya, rahata yorulur. Başka görüşlere göre de iş kaynaklı huzursuzluğa, eğitimsiz bir düşmana, fenalığını göstermeyen kimseye, yalancı bir yabancıya, korkulanın olmasına delalettir. Daha olumlu bir pencereden bakan çağdaş ulemalar dediler ki: Bu kaybettikten sonra hayalini kurduğu mevkiye, zahmetlerinin meyvesini alarak hasret duyduğu zafere, cefa çekerek kazandığı temiz kazanca, çektiği zorlukların meyvesini alarak hasret duyduğu iyi bir geleceğe delalettir.

"Rüyada ocak başı görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın tabirleri konusunda bunları biliyor musunuz

rüyada ocak başı görmek
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık 1/4ünün rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Beynimiz kendiliğinden suratlar oluşturamaz. Uykuda gördüğümüz suratlar yaşantımızda karşılaştığımız ama hatırlamadığımız suratlardır. Her birimiz hayatımız boyunca binlerce yüz gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz sima yeteneğine sahibiz.
  • Rüya yorumları konusunda acele edilmemelidir.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Rüyalar yorumu yapılırken mutlaka, rüya sahibinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını irdelemeli ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüya yorumu yapan kişinin maneviyatının güçlü olması şarttır.
  • Tabirlerin mesaj verici olduğu mutlak suretle göz önünde bulundurulmalı, işaretlere bakılarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada ocak başı görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.