Rüyada ocağın sönmesi

Mengühan R.(32) - Kocaeli sordu : "rüyada ocağın sönmesi yorumlar mısınız? "

Rüyada ocağın sönmesi, yararlı işler yapacağına, salih evlada, kazançlı girişim içinde bulunacağına, bereketli günlere, maddi zorluklardan kurtulmaya, ilişkisinin yolunda olduğuna, birikmiş ziynete, sevecen genç akrabaya, üne kavuşmaya, imrenilen bir eşe, mutlu olmaya yorulmaktadır. Ayrıca üzüntüden sıyrılamamaya, bencil bir kimseye, iş kaynaklı üzüntüye, korkuya olmasına, zarar görmeye yorulmaktadır. Bir takım rüya ilminde önde gelenler dediler ki: Görülen rüya zahmet çekerek hayalini kurduğu varlığa, umudunu kestikten sonra kazandığı berekete, cefa çektikten sonra hak ettiği daha iyi kazanca, uğraşlarının sonunda istediği saygınlığa yorulur.

"Rüyada ocağın sönmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin tabiri hakkında bilmeniz gerekenler

rüyada ocağın sönmesi
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin ortalama %25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğundan insana kendi düşünce ve hislerini tartması konusunda aracı olur.
  • Bazen açık olarak bazen de kapalı biçimde geleceğe dair haberler görülür.
  • Beynimiz kendiliğinden suratlar yaratamaz. Rüyalarda görülen suratlar hayatımızda karşılaştığımız ama anımsamadığımız suratlardır. Her birimiz yaşamımız sırasında onbinlerce surat gördüğümüzden, uykumuzda da sınırsız yüz becerisine sahibiz.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din alimleri tarafından iletilmiştir ve günümüzde önemini sürdürmektedir.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka tabirden rüya sahibinin nasıl etkileneceğini hesaba katmalı, sinirsel sorunlara sebep olacak yorumlardan olabildiğince kaçınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada ocağın sönmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.