Rüyada ocağın patladığını görmek

Durhan G.(32) - Mersin sordu : "rüyada ocağın patladığını görmek açıklar mısınız? "

Rüyada ocağın patladığını görmek, emniyette yaşamaya, şöhrete ulaşmaya, iyi bir ilişkiye, isteklerin hayata geçeceğine, tez zamanda alınacak mutlu edici gelişmelere, kazanılan paraya, iyi yarınlara, malın bereketli olacağına, salih arkadaşa, kolay elde edilen servete, bonkör amire işaret eder. Aynı zamanda sefalete, üzüntü duymaya, fenalığını saklayan tanıdığa, muhtaç duruma düşmeye, korkuya gerçekleşmesine yorulmaktadır. Kimi zaman da rüya tabircileri derler ki: Bu uğraş vererek kavuştuğu iyi bir geleceğe, zorluklara göğüs gererek düşlediği daha iyi kazanca, zorlanarak umduğu toplu paraya, zamanla ümit ettiği hayra yorulur.

"Rüyada ocağın patladığını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabirleri ile alakalı merak edilenler

rüyada ocağın patladığını görmek
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının yansıması olduğu için kişiye kendi fikir ve duygularını değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık yüzde 25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Gözleri gören insanların 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini renksiz filmden tam renkli görüntüye olan ilgiye bağlıyor.
  • Rüyalar tabirleri yapılırken mutlak suretle, rüya görenin ruh halini, rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Rüya yorumlayanın altıncı hissinin güçlü olması gereklidir.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü karakterlerin büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Bazı zaman net olarak kimi zaman da üstü kapalı şekilde geleceğe dair haberler alınır.

Yasal Uyarı: "Rüyada ocağın patladığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.