Rüyada ocağın kirlenmesi

Melek K.(21) - Ankara sordu : "Merhabalar. rüyada ocağın kirlenmesi yorumlar mısınız? "

Rüyada ocağın kirlenmesi, kendisini sevenlerle mutlu olmaya, mutluluğa kavuşmaya, güzel uğraşlara gireceğine, yakında öğrenilecek mutlu edici gelişmelere, maddi külfeti bulunan tanıdıktan uzaklaşmaya, sevince kavuşulacağına, ilişkisinin iyi olacağına, iyi sağlığını muhafaza etmeye, sıkıntı çekmeden kazanılan altına, yağmura, planların yerine geleceğine yorulmaktadır. Olumsuz anlamda kıymet yitirmeye, saklanansırların ortaya çıkacağına, sıhhatin yitirileceğine, ferahının kaçacağına, ticaret alanında kayba işaret eder. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan çağdaş ulemalar derler ki: Bu rüya zorlanarak kavuştuğu ferahlığa, zorlukla hasret duyduğu müjdeye, zahmetle beklediği rahata, sıkıntıyla umduğu nimete delalet eder.

"Rüyada ocağın kirlenmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların anlamları ile ilgili bunları biliyor musunuz

rüyada ocağın kirlenmesi
  • Belirli bir nesne içeren rüya, genellikle doğrudan o nesneyle alakalı değildir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Rüya Yorumları uyurken bireyin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Rüya diye adlandırılan şey, uyurken yaşanan tuhaf durumlardır
  • Rüya yorumlayan, mutlaka tabirden rüya sahibinin ne şekilde etki altında kalacağını değerlendirmeli, sinirsel sıkıntılara sebep olacak tabirlerden elinden geldiğince uzak durmalıdır.
  • Düşler kişinin iç dünyasının yansıması olduğu için kişiye kendi fikir ve duygularını değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Rüya Tabirleri alanında gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından farklı açıklamalar getirilmiştir.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.

Yasal Uyarı: "Rüyada ocağın kirlenmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.