Rüyada ocağın gaz kaçırması

Betil I.(48) - Yozgat sordu : "hayırlı akşamlar. rüyada ocağın gaz kaçırması açıklar mısınız? "

Rüyada ocağın gaz kaçırması, mala gelecek fazlalığa, becerili bir insana, emniyette yaşamaya, huzura kavuşmaya, özlemi duyulan bir mutluluğa, istenilen güç sahibi olmaya, yararlı uğraşlar yapacağına, iyi sağlığını muhafaza etmeye, bir kaç gün içinde alınacak memnun edici habere, huzurlu yaşayacağına, parasal külfeti bulunan tanımadığı bir kişiden uzaklaşmaya yorulmaktadır. Başka görüşlere göre de sıkıntı verici bir sorunla yüzleşileceğine, hoşnutsuz vaziyete düşmeye, içinden çıkılması zor bir problemle yüzyüze gelineceğine, korkuya olmasına, fena niyetli bir amir tarafından zarar görmeye işarettir. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan çağdaş ulemalar şöyle dediler ki: Bu zahmetlerinin meyvesini alarak kavuştuğu ticari kazanca, zorlukları aşarak elde ettiği hünere, yardım alarak ulaştığı nimete, kaybettikten sonra düşlediği berekete yorulur.

"Rüyada ocağın gaz kaçırması" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin analizi konusunda merak edilenler

rüyada ocağın gaz kaçırması
  • Rüya tabirleri yapılırken kesinlikle, rüya görenin ruh halini, rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüya, büyük ve soyut bir dünyadır.
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. hareket edemez.
  • Zihnimiz sıfırdan suratlar oluşturamaz. Uykuda görülen yüzler yaşamımızda gördüğümüz ama kime ait olduğunu bilmediğimiz simalardır. Hepimiz ömrümüz sırasında onbinlerce sima gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız yüz becerisine sahibiz.
  • Yapılan araştırmalar insanların yaklaşık %25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya tabirleri yapılırken aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüyalarda genellikle iç spiker vardır. Daha önce gitmediğimiz şehirlerin, yabancı kimselerin isimlerini söyler.
  • Hastalık yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; ancak aynı aşamada koku ve maneviyatı tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Rüyada ocağın gaz kaçırması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.