Rüyada ocağın alev aldığını görmek

Mustafa Y.(44) - Van sordu : "Hayırlı akşamlar; Web sitenizi birkaç gündür düzenli olarak takip ediyorum. rüyada ocağın alev aldığını görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada ocağın alev aldığını görmek, mutluluk dolu yarınlara, alın teriyle elde edilen ganimete, salih evlada, işyerinde terfiye, anlayışlı genç akrabaya, gelire gelecek artışa, bol kısmete, yakın zamanda öğrenilecek sevindirici havadise, gönül ilişkilerinde tatmine, şöhrete kavuşmaya, getirili atılım içinde bulunacağına işarettir. Aynı zamanda zorluğa düşmeye, rahatı kaybetmeye, mesuliyetten dolayı mağdur olunacağına, hilekar amire, ticaret alanında problemlere yorulur. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya uzmanları şöyle dediler: Bu rüya uğraşarak hayalini kurduğu temiz rızka, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak kavuştuğu itibara, zorlukları aşarak kazandığı mülke, umudunu kestikten sonra gözlediği müjdeye delalettir.

"Rüyada ocağın alev aldığını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın tabiri hakkında merak ettikleriniz

rüyada ocağın alev aldığını görmek
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının yansıması olduğundan insana kendi düşünce ve hislerini değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Rüya Tabiri yapan bireyin bütün geçmiş tabirler hakkında fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Rüyada çoğunlukla iç ses vardır. Daha önce görmediğimiz ülkelerin, tanımadığımız insanların isimlerini bildirir.
  • Rüyalar tabirleri konusunda acele edilmemelidir.
  • Rüya tabircisi, kati suretle sonuçta kişinin ne şekilde etki altında kalacağını değerlendirmeli, ruhsal sıkıntılara yol açabilecek tabirlerden olabildiğince uzak durmalıdır.
  • Beynimiz bedenimizin gerçekten hissettiği şeyleri rüyalarda karıştırabilir.
  • Rüya tabiri yapan kişinin maneviyatının kuvvetli olması gerekir.
  • İleri derecede ruhsal sorunları bulunan insanlar haricinde her birey rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada ocağın alev aldığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.