Rüyada ocağın açık olduğunu görmek

Barış Z.(46) - Gaziantep sordu : "Gördüğüm neredeyse bütün tabirler sitenizde yer buluyor ancak rüyada ocağın açık olduğunu görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada ocağın açık olduğunu görmek, devlette makama geleceğine, gönül ilişkisinin iyi gittiğine, akrabalarla muhabbete, sağlığa, hayırlı uğraşlara gireceğine, varlıklı yöneticiye, ferahlığa, ticari kazancı yüksek girişim yapacağına, birikmiş mala, maddi zorluklardan uzak durmaya, bol kazanca işaret eder. Aynı zamanda ferahının bozulacağına, sorumluluktan dolayı mağdur olunacağına, mutsuz edici bir olayla yüzleşileceğine, kötü huylu tanıdık eliyle fenalık görmeye, karışık bir durumla yüzyüze gelineceğine işaret eder. Farklı düşünen çağdaş ulemalar derler ki: Bu rüya zamanla özlediği mutluluğa, uğraş vererek hayalini kurduğu temiz kazanca, zahmetle istediği iyiliğe, kaybettikten sonra kazandığı toplu kazanca işaret eder.

"Rüyada ocağın açık olduğunu görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın tabir edilmesi hakkında bilinmesi gerekenler

rüyada ocağın açık olduğunu görmek
  • Hayvanlar kullanılarak yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Rüya yorumları kesinlikle hayra yorulmalıdır.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğu için kişiye kendi düşünce ve hislerini tartması konusunda öncülük eder.
  • Rüya Tabiri yapan kimsenin tüm geçmiş tabirler konusunda fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Rüya yorumcusunun 6. hissinin güçlü olması gerekir.
  • Gözleri gören insanların yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz filmden tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada ocağın açık olduğunu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.