Rüyada ocağı açık unutmak

Tunga S.(26) - Diyarbakır sordu : "rüyada ocağı açık unutmak açıklar mısınız? "

Rüyada ocağı açık unutmak, büyük mevkiye ulaşacağına, arkadaşlarıyla yaşamaya, hak edilen kuvvete ermeye, iyi talihe, mutluluğa kavuşmaya, güler yüzlü orta yaşlı kimseye, karmaşadan uzak bir hayat sürdüreceğine, özlemi duyulan bir başarıya, yakın zamanda alınacak mutlu edici gelişmelere, duygusal yükü bulunan tanıdığından uzaklaşmaya, zahmetsiz kazanılan ziynete işaret eder. Nadiren de sorumluluktan ötürü mağdur olunacağına, can sıkıcı duruma gelmeye, parasızlığa, sağlığın yitirileceğine, sıkıntıya yaşama yorulmaktadır. Bazı durumlarda da rüya ilminde önde gelenler şöyle tabir ederler: Görülen rüya umudunu kestikten sonra özlediği rahata, çektiği zorlukların meyvesini alarak hak edilen ferahlığa, sıkıntı sonrasında kavuştuğu iyi bir geleceğe, sıkıntı çekerek hayalini kurduğu ganimete yorulur.

"Rüyada ocağı açık unutmak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın yorumları konusunda bilinmesi gerekenler

rüyada ocağı açık unutmak
  • Zihnimiz sıfırdan yüzler yaratamaz. Rüyalarda görülen yüzler yaşantımızda yüz yüze geldiğimiz ama hatırlamadığımız suratlardır. Hepimiz yaşantımız boyunca çok sayıda surat gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız görme yeteneğine sahibiz.
  • Rüyada bir iç ses bulunur. Daha önce gitmediğimiz şehirlerin, daha önce karşılaşmadığımız kişilerin isimlerini bildirir.
  • Rüya yorumlayanın mutlaka rüyalarda görülmüş olanın karşılığını bilmesi gerekir.
  • Rüya Tabiri alanında gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından farklı açıklamalar getirilmiştir.
  • Tahminen bir kişinin hayatının tahminen 3te 1ini, başka bir yorumla yaklaşık yetmişbeş senelik bir hayatın 25 senesini uyuyarak geçirir.
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. hareket edemez.

Yasal Uyarı: "Rüyada ocağı açık unutmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.