Rüyada ocağı açık bırakmak

Hülya F.(32) - Muğla sordu : "Bir gün önce size ilettiğim rüyayı gördüm. rüyada ocağı açık bırakmak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada ocağı açık bırakmak, samimi orta yaşlı yabancıya, kazancın verimli olmasına, vefalı çocuğa, karlı iş yapacağına, problemlerden arınmış kalacağına, ulaşılan kuvvete ulaşmaya, güvende kalmaya, işte mevkiye ulaşacağına, maddi zorluklardan sıyrılmaya, ilişkisinin yolunda olduğuna, kendisini sevenlerle mutlu olmaya delalettir. Başka görüşlere göre de fesat bir akrabaya, can sıkıcı bir duruma gelmeye, iyi hali yitirmeye, yalancı insana, sıkıntıdan kurtulamamaya delalettir. Farklı düşünen rüya ilmiyle ilgilenenler dediler ki: Görülen rüya cefa çektikten sonra gözlediği zenginliğe, bir kişiden yardım isteyerek hayalini kurduğu kazanca, zahmet çekerek ulaştığı daha iyi bir hayata, uzun süren çabaların sonunda hasret duyduğu mülke yorulmaktadır.

"Rüyada ocağı açık bırakmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların analizleri konusunda en çok merak edilenler

rüyada ocağı açık bırakmak
  • Araştırmalar insanların ortalama yüzde 25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam düşünürleri tarafından iletilmiştir ve günümüzde geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Beynimiz bedenimizin gerçekten hissettiği şeyleri rüyalarda karıştırabilir.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka takva, adetler, toplumsal ananeler vb. bir çok parametre ile ilgili tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Uyku, geçici ölüm gibi de adlandırılır
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğundan kişiye kendi düşünce ve hislerini tartması konusunda aracı olur.
  • Gözümüzü açtıktan 5 dakika sonra gördüklerimizin yarısını hatırlamamaya başlarız.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. hareket edemez.

Yasal Uyarı: "Rüyada ocağı açık bırakmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.