Rüyada oburluk

Sinan H.(33) - İstanbul sordu : "Selamın aleyküm. rüyada oburluk yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada oburluk, şana ulaşmaya, mutluluğa, hayali kurulan bir başarıya, huzura ermeye, maddi zorluklardan sıyrılmaya, rızkın verimli olmasına, vefakar çocuğa, iyi zamanlara, tertemiz mala, dostlarıyla refah içinde geçecek ömre, getirili işlere delalet eder. Aynı zamanda mutsuz edici bir sorunla karşılaşılacağına, hoşgörüsüz bir amire, korkuya gerçekleşmesine, can sıkıcı bir duruma gelmeye, kötü niyetli amir tarafından fenalık görmeye işaret eder. Farklı düşünen rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle tabir ederler ki: Bu uğraş vererek düşlediği mülke, cefa çektikten sonra hasret duyduğu rahatlığa, mağlubiyetten sonra hak edilen zafere, zahmet çekerek özlediği hayra yorulur.

"Rüyada oburluk" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların taşıdığı mesajlar konusunda bilmedikleriniz

rüyada oburluk
  • İleri derecede psikolojik problemleri bulunan insanlar haricinde her birey rüya görür. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Ortalama her gece birkaç saat rüya görürüz.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm hali gibi de değerlendirilir
  • Rüya yorumlarının yol gösterici olduğu mutlak suretle hesaba katılmalı, işaretlere bakılarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Tahminen bir bireyin yaşamının ortalama üçte birini, farklı bir deyişle ortalama yetmişbeş yıllık bir yaşamın yirmibeş yılını uykuda tüketir.
  • Belirli herhangi bir nesne görülen rüya, ekseriyetle doğrudan o nesneyle ilgili olmayabilir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.

Yasal Uyarı: "Rüyada oburluk" yazısı izinsiz kopyalanamaz.