Rüyada öbür tarafı görmek

Ömer İ.(33) - Samsun sordu : "Geçen gün sorduğum rüyayı gördüm. rüyada öbür tarafı görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada öbür tarafı görmek, iyi sağlığını muhafaza etmeye, problemlerden arınmış bir hayat sürdüreceğine, finansal külfeti bulunan arkadaştan uzak durulacağına, hayali kurulan bir başarıya, güvende yaşamaya, şöhrete kavuşulacağına, büyük mevkiye ulaşılacağına, yüksek talihe, mutluluğa kavuşmaya, planların yerine geleceğine, kısa sürede alınacak hayırlı havadise delalettir. Bunlarla birlikte fesat bir kişiye, sağlığın yitirileceğine, fena niyetli bir akraba tarafından zarar görmeye, çözümü zor bir sorunla karşılaşılacağına, fakirliğe yorulur. Farklı bir çerçeveden bakan ulemalar şöyle tabir ederler: Görülen rüya zahmetlerinin meyvesini alarak ümit ettiği daha sağlıklı bir hayata, hatalarının ardından hak ettiği ferahlığa, çektiği zorlukların sonunda gözlediği müjdeye, umudunu yitirdikten sonra umduğu daha iyi kazanca yorulur.

"Rüyada öbür tarafı görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin tabir edilmesi konusunda merak edilenler

rüyada öbür tarafı görmek
  • Rüya diye adlandırılan şey, uyurken yaşanan garip durumlardır
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğu için insana kendi düşünce ve hislerini değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından değişik tanımlamalar getirilmiştir.
  • Rüya yorumlarının kılavuz nitelikte olduğu mutlak suretle değerlendirilmeli, işaretlere göre ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Rüya Yorumu yapan bireyin tüm eski yorumlar hakkında fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Denek hayvanları ile sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini kanıtlamıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada öbür tarafı görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.