Rüyada öbür tarafa gitmek

Tugay Ö.(25) - Aksaray sordu : "Bulamadığım nerdeyse bütün tabirler sitenizde bulunuyor ama rüyada öbür tarafa gitmek açıklar mısınız? "

Rüyada öbür tarafa gitmek, mülke gelecek berekete, sevenleriyle gülmeye, sevince, arzuların gerçekleşeceğine, iyi bir geleceğe, güzel uğraşlara, gönül ilişkisinin iyi olacağına, güvende yaşamaya, güce ermeye, paranın temiz olmasına, üne sahip olunacağına işaret eder. Olumsuz anlamda zalim bir tanıdığa, zulüm görmeye, fena huylu bir amir tarafından fenalık görmeye, saklanansırların açığa çıkacağına, üzüntü verecek sorunla yüzyüze gelineceğine işaret eder. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan alimler şöyle derler ki: Kişinin gördüğü rüya zorlukla ümit ettiği galibiyete, çektiği zorlukların sonunda gözlediği iyi bir geleceğe, bir kişiden yardım isteyerek özlediği büyük güce, zahmetle kavuştuğu yüksek mertebeye delalet eder.

"Rüyada öbür tarafa gitmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin analizi ile alakalı bilmeniz gerekenler

rüyada öbür tarafa gitmek
  • Beynimiz duyularımızın gerçekten hissettiği şeyleri rüyalarda karıştırabilir.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka dinler, adetler, kültürler vb. pek çok nokta üzerinde birikim sahibi olmalıdır.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • REM, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam düşünürleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve hala geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Rüyalarda çoğunlukla iç spiker bulunur. Tanımadığımız şehirlerin, tanışmadığımız insanların adlarını söyler.
  • Aşırı psikolojik sorunları olan kimseler dışında herkes rüya görebilir. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Hastalık yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler resimli rüya göremez; fakat yakın aşamada koku ve duyguları tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Rüyada öbür tarafa gitmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.