Rüyada öbür dünyayı görmek

Rüveyda E.(29) - Aksaray sordu : "Bana göre internetteki en geniş rüya internet sitesi RüyadaNeGörmek.com. Bulamadığım nerdeyse bütün tabirler sitenizde bulunabiliyor ama rüyada öbür dünyayı görmek yorumlar mısınız? Teşekkürler"

Rüyada öbür dünyayı görmek, getirili işler yapacağına, kazanca gelecek fazlalığa, kısa zamanda alınacak hayırlı habere, sevince, huzura, isteklerin hayata geçeceğine, ettiği yeminine bağlı olacağına, yararlı işler ile meşgul olacağına, zahmetsiz elde edilen ziynete, cömert amire, faydalı uğraşlara işaret eder. Bazen de ticaret kaynaklı sıkıntıya, üzüntü verecek problemle yüzleşileceğine, kıymet kaybetmeye, ticari başarısızlığa, parasal zorluğa işarettir. Kimi zaman da ulemalar derler ki: Kişinin gördüğü rüya çektiği zorlukların meyvesini alarak elde ettiği galibiyete, cefa çekerek elde ettiği mevkiye, çektiği zorlukların sonunda ümit ettiği hayra, umudunu yitirdikten sonra hasret duyduğu refaha yorulmaktadır.

"Rüyada öbür dünyayı görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın anlamları konusunda bilmedikleriniz

rüyada öbür dünyayı görmek
  • Araştırmalar insanların yaklaşık yüzde 25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Tabirlerin mesaj verici nitelikte olduğu kati suretle hatırlanmalı, ipuçlarına dayanarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Rüya Yorumları uyurken kişinin bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Aşırı psikolojik sorunları olan kimseler dışında herkes rüya görebilir. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüya Yorumları yapan kimsenin tüm geçmiş tabirler hakkında fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Tahminen bir kişinin yaşamının tahminen üçte birini, başka bir yorumla tahmini yetmişbeş senelik bir yaşamın yirmibeş yılını uykuda tüketir.

Yasal Uyarı: "Rüyada öbür dünyayı görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.