Rüyada öbür dünyaya gitmek

Mustafa Ç.(47) - Kahramanmaraş sordu : "Merhaba, rüyada öbür dünyaya gitmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada öbür dünyaya gitmek, önemli güç sahibi olmaya, vefalı akrabaya, sakin bir hayat sürdüreceğine, dostlarla birlikte eğlenmeye, sözlerin yerine getirileceğine, sağlıklı yaşamaya, malın bereketli olacağına, alın teriyle elde edilen ziynete, iyi gelire, kolay elde edilen kazanca, hayırlı uğraşlara gireceğine işaret eder. Ayrıca fena niyetli bir yabancı tarafından fenalık görmeye, hoşnutsuz duruma düşmeye, sıhhatin bozulacağına, yalancı amire, sıkıntılı yaşantıya yorulur. Kimi zaman da rüya yorumcuları dediler ki: Bu zorlukla hayalini kurduğu zafere, uzun bir bekleyişin sonunda ümit ettiği feraha, umudunu kestikten sonra istediği beceriye, cefa çektikten sonra hasret duyduğu berekete delalet eder.

"Rüyada öbür dünyaya gitmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların tabir edilmesi ile ilgili bilinmeyenler

rüyada öbür dünyaya gitmek
  • Bir çok hayvan üzerinde sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Bazen açık olarak bazı zaman da dolaylı olarak geleceğe dair mesajlar alınır.
  • Zihnimiz hiç yoktan simalar yaratamaz. Uykuda gördüğümüz yüzler yaşantımızda gördüğümüz ama kime ait olduğunu bilmediğimiz yüzlerdir. Hepimiz ömrümüz boyunca çok sayıda surat gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz surat becerisine sahibiz.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların daha az sayıda ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Zihnimiz vücudumuzun gerçekten duyduğu şeyleri rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü karakterlerin büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran eşittir.

Yasal Uyarı: "Rüyada öbür dünyaya gitmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.