Rüyada öbür dünyadan haber almak

Laden I.(19) - İstanbul sordu : "rüyada öbür dünyadan haber almak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada öbür dünyadan haber almak, gönül ilişkisinin iyi olacağına, kazanılan ziynete, huzura ermeye, şöhrete ulaşılacağına, mal varlığına gelecek berekete, verilen sözün yerine getirileceğine, istenilen bir kazanca, getirili iş içinde bulunacağına, kazançlı zamanlara, gönül ilişkilerinde mutluluğa, vefalı arkadaşa yorulmaktadır. Ender olarak da ferahının kaçacağına, sırların meydana çıkacağına, sağlığın tehlike altında olduğuna, iyi hali yitirmeye, zora düşmeye işaret eder. Bazen de rüya ilminde önde gelenler dediler ki: Kişinin gördüğü rüya cefa çekerek özlediği servete, zorlukların sonrasında beklediği feraha, sıkıntı çekerek istediği daha iyi kazanca, zorlanarak beklediği toplu kazanca yorulmaktadır.

"Rüyada öbür dünyadan haber almak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın taşıdığı mesajlar ile ilgili merak edilenler

rüyada öbür dünyadan haber almak
  • Tahminen bir insanın yaşamının yaklaşık 3te 1ini, farklı bir yorumla tahminen yetmişbeş senelik bir yaşamın 25 yılını uykuda geçirir.
  • Rüya tabircisi, kati suretle sonuçta rüyayı görenin ne derecede etki altında kalacağını göz önünde bulundurmalı, ruhsal sıkıntılara sebep olabilecek tabirlerden mümkün olduğunca uzak durmalıdır.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm hali gibi de adlandırılır
  • Rüya tabircisinin kati suretle rüyalarda görülenin tabirini bilmesi gerekir.
  • Rüya Yorumu yapan kimsenin bütün eski tabirler hakkında bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Kobay hayvanlar ile gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Gözümüzü açtıktan beş dk. sonra rüyamızın yarısını unuturuz.

Yasal Uyarı: "Rüyada öbür dünyadan haber almak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.