Rüyada öbür dünyadan çağrılmak

Seçkin Ü.(35) - Edirne sordu : "Kesinlikle yazılmış en büyük rüya tabirleri sitesi ruyadanegormek. Aradığım neredeyse tüm rüyalar burada yer buluyor ancak rüyada öbür dünyadan çağrılmak açıklar mısınız? "

Rüyada öbür dünyadan çağrılmak, güvende hissetmeye, yararlı işler gerçekleştireceğine, becerikli bir insana, devlette makama yükseleceğine, getirili girişim içinde bulunacağına, mutluluğa kavuşmaya, güzel talihe, düşkünlükten iyi duruma geçmeye, getirili uğraşlara, hak edilmiş servete, sevineceğine yorulmaktadır. Ender olarak da kötü niyetli bir kişi eliyle fenalık görmeye, ticaret kaynaklı sıkıntıya, sıhhatin bozulacağına, üzülmeye, ticari sıkıntıya delalettir. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan alimler şöyle yorumlarlar ki: Görülen rüya kaybettikten sonra kazandığı yüksek mertebeye, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak beklediği hayra, yardım alarak ümit ettiği hayra, sıkıntıya düşerek hasret duyduğu itibara işaret eder.

"Rüyada öbür dünyadan çağrılmak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların anlamları ile ilgili en sık sorulanlar

rüyada öbür dünyadan çağrılmak
  • Rüya Yorumu alanında gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından farklı tanımlamalar yapılmıştır.
  • Uyandıktan on dakika sonra %90ını unutmuş oluruz.
  • Yaklaşık bir kişinin yaşamının tahminen üçte birini, başka bir deyişle tahmini yetmişbeş senelik bir hayatın yirmibeş yılını uykuda geçirir.
  • Rüya tabiri yapan kişinin maneviyatının güçlü olması gereklidir.
  • Çok fazla ruhsal problemleri bulunan kimseler haricinde her birey rüya görebilir. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Kimi zaman net olarak bazı zaman da dolaylı şekilde geleceğe dair mesajlar alınır.
  • Beynimiz bedenimizin gerçekten hissettiği şeyleri rüyalarda birleştirebilir.

Yasal Uyarı: "Rüyada öbür dünyadan çağrılmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.