Rüyada öbür dünyada olmak

Recep Ö.(40) - Malatya sordu : "rüyada öbür dünyada olmak yorumlar mısınız? "

Rüyada öbür dünyada olmak, sorunlardan arınmış kalacağına, maddi zorluklardan feraha çıkmaya, istenilen bir başarıya, iyi talihe, sevince ermeye, sözlerin yerine getirileceğine, huzura kavuşmaya, arkadaşlarıyla birlikte gülmeye, refah dolu zamanlara, sağlığa, bol kazanca işaret eder. Olumsuz yorum olarak kedere düşmeye, iyi hali kaybetmeye, fukaralığa, sırların meydana dökülmesine, düşmanlık görülmesine yorulmaktadır. Kimi rüya alimleri şöyle tabir ederler ki: Bu uğraşarak hayalini kurduğu refaha, zorlukların sonrasında hak edilen paraya, meşakkatle kavuştuğu şana, zahmetlerinin meyvesini alarak ümit ettiği toplu mala delalettir.

"Rüyada öbür dünyada olmak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın anlamları hakkında bilinmesi gerekenler

rüyada öbür dünyada olmak
  • Rüya yorumu yapılırken kesinlikle, rüya görenin ruh halini, rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Çok fazla ruhsal problemleri olan insanlar dışında her birey rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Uykuda en sık yaşanılan olgulardan biri kuşkudur. Olumsuz hisler pozitif hislerden güçlüdür.
  • Rüya, devasa ve soyut bir dünyadır.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların daha az sayıda ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.
  • Uyandıktan 5 dk. sonra gördüğümüz rüyanın yüzde 50sini unuturuz.

Yasal Uyarı: "Rüyada öbür dünyada olmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.