Rüyada öbür dünya

Erol T.(27) - Mersin sordu : "1 gece önce rüya gördüm. rüyada öbür dünya açıklar mısınız? "

Rüyada öbür dünya, şana sahip olunacağına, temiz servete, faydalı işler gerçekleştireceğine, arkadaşlarıyla gülmeye, hayallerin hayata geçeceğine, refah dolu günlere, sevineceğine, duygusal hayatın yolunda olduğuna, bonkör kadına, bol gelire, kazanca gelecek berekete delalettir. Nadiren de karışık bir sıkıntıyla karşılaşılacağına, huzurunun kaçacağına, huzuru kaybetmeye, acımasız bir yabancıya, kötü niyetli bir kimse eliyle zarar görmeye işaret eder. Farklı bir açıdan bakan rüya yorumcuları derler ki: Kişinin gördüğü rüya uğraşarak istediği başarıya, hatalarının ardından kavuştuğu daha iyi kazanca, zorlukları aşarak umduğu paraya, cefa ile birlikte kavuştuğu ganimete yorulur.

"Rüyada öbür dünya" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin tabir edilmesi ile ilgili bilinmeyenler

rüyada öbür dünya
  • Rüyalar alemi, geniş ve soyut bir alemdir.
  • Rüyalar yorumları yapılırken kati suretle, rüyayı görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını irdelemeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Belirgin herhangi bir nesne içeren rüya, genellikle direkt olarak o nesneyle ilgili olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka takva, adetler, toplumsal ananeler gibi bir çok nokta ile ilgili birikim sahibi olmalıdır.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü insanların yüzde 70i erkektir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din alimleri tarafından iletilmiştir ve günümüzde önemini sürdürmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada öbür dünya" yazısı izinsiz kopyalanamaz.