Rüyada öbür alemi görmek

Halin L.(26) - Aydın sordu : "Aradığım nerdeyse bütün tabirler sitenizde bulunuyor ama rüyada öbür alemi görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada öbür alemi görmek, üne kavuşmaya, arzuların yerine geleceğine, sevince kavuşulacağına, duygusal külfeti bulunan akrabadan uzak durulacağına, yağmura, faydalı işlere, zengin kadına, zahmetsiz kazanılan ganimete, akrabalarla yaşamaya, sevecen genç yabancıya, hüner sahibi bir kişiye yorulmaktadır. Olumsuz yorum olarak mutsuzluktan sıyrılamamaya, huzuru yitirmeye, korkuya gerçekleşmesine, üzüntü duymaya, saklanansırların açığa döküleceğine delalettir. Farklı bir açıdan bakan rüya tabircileri şöyle tabir ederler ki: Bu çektiği zorlukların sonunda kazandığı rahatlığa, uzun bir bekleyişin sonunda istediği ticari kazanca, zorlanarak özlediği paraya, sıkıntı çekerek istediği itibarlı mertebeye yorulur.

"Rüyada öbür alemi görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin yorumları ile alakalı bilinmeyenler

rüyada öbür alemi görmek
  • Rüya yorumcusu, mutlaka takva, adetler, kültürler gibi pek çok etken ile ilgili tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Uyku, geçici ölüm hali olarak da adlandırılır
  • Yapılan araştırmalar insanların yaklaşık yüzde 25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Zihnimiz kendiliğinden suratlar yaratamaz. Rüyalarda görülen yüzler yaşamımızda gördüğümüz ancak anımsamadığımız simalardır. Hepimiz yaşamımız boyunca binlerce sima gördüğümüz için, uykumuzda da limitsiz görme yetisine sahibiz.
  • Beynimiz bedenimizin o sırada hissettiği olguları rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Rüya tabiri ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada öbür alemi görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.