Rüyada obua

Nihal E.(32) - Rize sordu : "rüyadanegörmeki uzun zamandır düzenli olarak inceliyorum. Aradığım nerdeyse bütün tabirler web sitenizde bulunuyor fakat rüyada obua açıklar mısınız? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada obua, eli açık memura, isteklerin hayata geçeceğine, fakirlikten kurtulmaya, verdiği söze sadık duracağına, uzun ömre, külfetsiz kazanılan kazanca, şöhrete sahip olunacağına, kazançlı iş içinde bulunacağına, iyi uğraşlara gireceğine, paranın verimli olmasına, eşiyle refah içinde geçecek ömre işarettir. Ayrıca istenmeyen bir olayla yüzyüze gelineceğine, kıymet yitirmeye, fakirliğe, ticari problemlere, huzurunun bozulacağına işaret eder. Bazı durumlarda da rüya alimleri şöyle dediler ki: Bu rüya çektiği zorlukların meyvesini alarak hayalini kurduğu galibiyete, cefa çekerek ulaştığı feraha, sıkıntılara göğüs gererek hasret duyduğu ferahlığa, zorluklarla mücadele ederek kavuştuğu şöhrete delalet eder.

"Rüyada obua" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumlanması konusunda merak edilenler

rüyada obua
  • Rüya yorumları kesinlikle iyiye yorulmalıdır.
  • Rüya yorumcusunun kesinlikle rüyanın yorumunu bilmesi gerekmektedir.
  • Rüya tabircisinin 6. hissinin kuvvetli olması gerekir.
  • Belirli bir olay barındıran rüya, genellikle direkt olarak o olayla ilgili olmayabilir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • İleri derecede ruhsal sorunları olan insanlar haricinde herkes rüya görür. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Zihnimiz sıfırdan simalar oluşturamaz. Rüyalarda gördüğümüz simalar yaşantımızda gördüğümüz ama hatırlamadığımız simalardır. Hepimiz hayatımız sırasında çok sayıda yüz gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz sima yetisine sahibiz.
  • Rüya tabirinin rehber olduğu mutlak suretle hatırlanmalı, emarelere bakılarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Rüya Yorumu yapan kimsenin tüm eski tabirler konusunda fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada obua" yazısı izinsiz kopyalanamaz.