Rüyada obez

Şahatayi D.(26) - İstanbul sordu : "Merhaba. rüyada obez yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada obez, hak edilen güce, şöhrete ermeye, salih akrabaya, finansal külfeti olan tanıdığından uzaklaşılacağına, güzel uğraşlara gireceğine, problemlerden uzak kalacağına, alın teriyle elde edilen nimete, yetenekli bir insana, sevince ermeye, zengin yabancıya, zorluk çekmeden kazanılan servete işarettir. Nadiren de sıkıntıya düşmeye, ticaret sebebiyle geçim zorluğuna, korktuğu şeyden emin olunacağına, kötü huylu insan tarafından fenalık görmeye, sıkıntıya yaşantıya yorulur. Kimi zaman da çağdaş ulemalar derler ki: Bu rüya uğraşarak beklediği temiz kazanca, sıkıntılarının sonunda elde ettiği ferahlığa, zorluklara göğüs gererek umduğu beceriye, zorlukla ümit ettiği mutluluğa delalettir.

"Rüyada obez" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın analizi konusunda en sık sorulanlar

rüyada obez
  • Rüya tabirleri kesinlikle hayra yorulmalıdır.
  • Beynimiz duyularımızın gerçekten duyduğu şeyleri rüyalarda birleştirebilir.
  • Ortalama bir kişinin yaşamının yaklaşık 3te 1ini, başka bir tabirle yaklaşık 75 yıllık bir yaşamın yirmibeş yılını uyuyarak geçirir.
  • Kör olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki insanların sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz sinemadan renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Rüya Tabiri uyurken kişinin bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Beynimiz hiç yoktan yüzler ortaya çıkaramaz. Rüyalarda görülen yüzler hayatımızda karşılaştığımız ama kime ait olduğunu bilmediğimiz yüzlerdir. Hepimiz hayatımız sırasında çok sayıda yüz gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz sima yetisine sahibiz.
  • Düş diye adlandırılan olgu, uyurken görülen tuhaf hallerdir
  • Gözümüzü açtıktan 10 dk. sonra %90ını unutmuş oluruz.

Yasal Uyarı: "Rüyada obez" yazısı izinsiz kopyalanamaz.