Rüyada obez olmak

Ayşegül D.(30) - İstanbul sordu : "rüyada obez olmak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada obez olmak, mutluluğa ermeye, iyi uğraşlara gireceğine, vefakar akrabaya, arzu edilen kuvvete ulaşmaya, kazançlı günlere, verilen sözün tutulacağına, yakın zamanda öğrenilecek memnun edici haber almaya, şöhrete erişileceğine, hoşgörülü yaşlı akrabaya, zengin akrabaya, istenilen bir geleceğe yorulmaktadır. Aynı zamanda zora düşmeye, ticaret sebebiyle geçim zorluğuna, fena niyetli yabancı tarafından fenalık görmeye, değer kaybetmeye, hilekar bir kişiye delalet eder. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya yorumcuları şöyle derler ki: Kişinin gördüğü rüya zorlukla hasret duyduğu şana, sıkıntı çekerek kavuştuğu toplu mala, ümitsizlikten sonra düşlediği az olan kazancının artacağına, yardım alarak kavuştuğu itibarlı mertebeye delalet eder.

"Rüyada obez olmak" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin anlamları konusunda bunları biliyor muydunuz

rüyada obez olmak
  • Erkekler rüyalarında daha negatif duygular yaşarlar.
  • Sonradan görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; ancak aynı aşamada dokunma ve duyguları tecrübe ederler.
  • Beynimiz sıfırdan suratlar ortaya çıkaramaz. Uykuda gördüğümüz simalar yaşantımızda gördüğümüz fakat kime ait olduğunu bilmediğimiz suratlardır. Her birimiz yaşamımız boyunca çok sayıda sima gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız sima yeteneğine sahibiz.
  • Rüya yorumcusu, mutlaka dinler, örfler, toplumsal ananeler vb. bir çok etken üzerinde birikim sahibi olmalıdır.
  • Uyandıktan on dk. sonra yüzde 90ını hatırlamayız.
  • Rüyalar yorumları yapılırken kesinlikle, rüyayı görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının hesaba katmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada obez olmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.