Rüyada obez görmek

Hüseyin Ü.(48) - Yozgat sordu : "hayırlı akşamlar, Birkaç gece önce sorduğum rüyayı gördüm. rüyada obez görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada obez görmek, rızkın temiz olacağına, fakirlikten kurtulmaya, şöhrete ulaşılacağına, dostluklarında başarıya, arzu edilen kuvvete, isteklerin hayata geçeceğine, mutluluğu bulmaya, memuriyette makama geleceğine, istenilen bir başarıya, dünyalığa gelecek bolluğa, sorunlardan uzak bir hayat süreceğine delalettir. Bazen de düşmanından emin olmaya, huzuru kaybetmeye, korkuya başına gelmesine, maddi zorluğa, fenalığını gizleyen yöneticiye delalet eder. Farklı bir açıdan yaklaşan ulemalar şöyle tabir ederler ki: Kişinin gördüğü rüya başarısızlıktan sonra ümit ettiği mülke, zahmet çekerek hak ettiği şerefe, zorlukla birlikte elde ettiği rahatlığa, sıkıntıya düşerek hak edilen beceriye delalettir.

"Rüyada obez görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların tabir edilmesi konusunda en çok merak edilenler

rüyada obez görmek
  • Rüya alemi, büyük ve manevi bir alemdir.
  • Rüyalarda genellikle iç ses bulunur. Tanımadığımız şehirlerin, tanımadığımız kişilerin isimlerini söyler.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Ortalama bir insan ömrünün yaklaşık üçte birini, başka bir deyişle tahmini 75 yıllık bir yaşamın 25 yılını uykuda geçirir.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya tabiri yapan kişi, kati suretle tabirden rüyayı görenin nasıl etki altında kalacağını irdelemeli, ruhsal sıkıntılara yol açacak yorumlamalardan mümkün olduğunca kaçınmalıdır.
  • Erkekler rüyalarında daha agresif hisler tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Rüyada obez görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.