Rüyada obez bebek görmek

Serdar Ç.(24) - Şanlıurfa sordu : "Bana kalırsa internette bulunan en ayrıntılı rüya tabiri sitesi ruyadanegormek. İki gün önce tuhaf bir rüya gördüm. rüyada obez bebek görmek açıklar mısınız? "

Rüyada obez bebek görmek, iyi işlere, uzun ömre, bol kısmete, ettiği yeminini yerine getireceğine, elinden her iş gelen bir kimseye, şöhrete erişileceğine, külfetsiz elde edilen mülke, fakirlikten kurtulmaya, ulaşılan güce, mutluluğa, güvende yaşamaya delalet eder. Hoşnutsuz yorum olarak da korkuya başına gelmesine, sağlığın bozulacağına, mutsuzluktan kurtulamamaya, parasal probleme, fakirliğe işarettir. Bazı durumlar için de yorumcular şöyle dediler: Kişinin gördüğü rüya yardım alarak istediği temiz kazanca, kaybettikten sonra ulaştığı şöhrete , hatalarının ardından hak ettiği itibarlı mertebeye, sıkıntı sonrasında gözlediği zenginliğe yorulmaktadır.

"Rüyada obez bebek görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın yorumları konusunda bilinmeyenler

rüyada obez bebek görmek
  • Rüya Yorumu konusunda gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından çeşitli tanımlamalar yapılmıştır.
  • Gözleri gören insanların 1/8i rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz sinemadan renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.
  • Kimi zaman net olarak kimi zaman da kapalı şekilde gelecekle ilgili mesajlar görülür.
  • Rüya yorumları yapılırken mutlaka, rüya sahibinin ruh halini, görülen şeyin anlamının hesaba katmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Aşırı psikolojik sorunları olan insanlar dışında herkes rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüyalar kati suretle hayra yorulmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada obez bebek görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.