Rüyada obama görmek

Yurda U.(23) - Yunanistan sordu : "İyi akşamlar. rüyada obama görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada obama görmek, sağlığa, güvenli kalmaya, şöhrete erişmeye, eli açık akrabaya, yüksek talihe, planların gerçekleşeceğine, bereketli geleceğe, paranın kazançlı olacağına, mala gelecek bolluğa, sevineceğine, düşkünlükten sıyrılmaya yorulur. Nadiren de can sıkıcı bir hale düşmeye, ticaret sebebiyle geçim zorluğuna, fenalığını göstermeyen kimseye, korkulanın başına gelmesine, fena niyetli kişi eliyle zarar görmeye yorulmaktadır. Kimi zaman da rüya alimleri şöyle derler: Bu sıkıntıyla ümit ettiği temiz kazanca, sıkıntıları aşarak hak ettiği güce, sıkıntıya düşerek hayalini kurduğu hayra, yardım alarak gözlediği toplu mala yorulur.

"Rüyada obama görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün yorumu konusunda bilmeniz gerekenler

rüyada obama görmek
  • Rüya tabirlerinin yol gösterici olduğu kati suretle göz önüne alınmalı, emarelere göre gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Rüya Tabiri yapan kimsenin tüm geçmiş tabirler konusunda tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Rüya yorumcusu, mutlaka takva, örfler, kültürler vs. pek çok etken ile ilgili tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Rüya Tabiri alanında gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından değişik açıklamalar yapılmıştır.
  • Ortalama olarak her gece birkaç saat süreyle rüya görülür.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların yüzde 70i erkektir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Kimi zaman net olarak bazı zaman da dolaylı biçimde gelecekte mesajlar alınır.

Yasal Uyarı: "Rüyada obama görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.