Rüyada o harfi görmek

Almıla D.(44) - İzmir sordu : "İki gün önce anlam veremediğim bir rüya gördüm. rüyada o harfi görmek açıklar mısınız? "

Rüyada o harfi görmek, ticari kazancı yüksek yatırım içinde bulunacağına, güvende kalmaya, cömert kadına, zorluk çekmeden kazanılan servete, paranın hayırlı olacağına, yeminini yerine getireceğine, aşk hayatının iyi olacağına, huzur bulmaya, vefalı evlada, mutluluk dolu yarınlara, arzu edilen güce ermeye işaret eder. Olumsuz anlamda huzurunun bozulacağına, can sıkıcı bir hale düşmeye, değer yitirmeye, kötü niyetli insan eliyle zarar görmeye, fukaralığa yorulmaktadır. Geniş bir çerçeveden bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle dediler: Bu rüya bir kişiden yardım isteyerek kavuştuğu rahatlığa, çektiği zorlukların meyvesini alarak hasret duyduğu ticari kazanca, uğraş vererek hak edilen nimete, umudunu yitirdikten sonra hak edilen varlığa delalet eder.

"Rüyada o harfi görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumlanması konusunda bilinmeyenler

rüyada o harfi görmek
  • Rüya yorumlarının yol gösterici olduğu kati suretle hesaba katılmalı, emarelere dayanarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Beynimiz sıfırdan suratlar ortaya çıkaramaz. Uykuda karşılaşılan simalar yaşamımızda yüz yüze geldiğimiz ama kime ait olduğunu bilmediğimiz yüzlerdir. Hepimiz yaşamımız sırasında binlerce yüz gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz yüz becerisine sahibiz.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. hareket edemez.
  • Düş denilen olgu, uykuda görülen tuhaf durumlardır
  • Rüyalarda en sık hissedilen duygulardan biri endişedir. Olumsuz hisler pozitif hislerden daha sık görülür.
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam düşünürleri aracılığıyla iletilmiştir ve günümüzde önemini devam ettirmektedir.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayan insanların az ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada o harfi görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.