Rüyada nur ismi duymak

Zeki U.(32) - Ankara sordu : "Bence yazılmış en ayrıntılı rüya tabirleri web sitesi burası. Üç dört gün önce size yazdığım rüyayı gördüm. rüyada nur ismi duymak açıklar mısınız? "

Rüyada nur ismi duymak, vefalı eşe, dünyalığa gelecek bolluğa, maddi zorluklardan iyi duruma geçmeye, mutlu yarınlara, mutluluğa kavuşmaya, yüksek ticari kazançlara, akrabalarla gülmeye, karlı işler gerçekleştireceğine, maddi külfeti bulunan tanımadığı birinden yakasını kurtarmaya, cömert aile ferdine, yakında alınacak mutlu edici havadise yorulur. Kimi zaman da huzurunun bozulacağına, mesuliyetten dolayı rahatsız olunacağına, ticaret alanında kayba, fenalığını gizleyen akrabaya, maddi zorluğa delalettir. Bir takım rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle dediler ki: Kişinin gördüğü rüya uzun süren çabaların sonunda düşlediği kazanca, zorlukların ardından özlediği güce, çektiği zorlukların meyvesini alarak hak ettiği ganimete, cefa çektikten sonra kavuştuğu feraha yorulur.

"Rüyada nur ismi duymak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün anlamları ile alakalı bilmeniz gerekenler

rüyada nur ismi duymak
  • Rüya tabirleri kesinlikle hayra yorulmalıdır.
  • Uyku, kısa süreli ölüm olarak da değerlendirilir
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din alimleri tarafından iletilmiştir ve bugün de önemini devam ettirmektedir.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Uyandıktan 10 dk. geçince yüzde 90ını unutmuş oluruz.
  • Çok fazla psikolojik problemleri olan insanlar dışında her birey rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada nur ismi duymak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.