Rüyada nakış

Nur I.(24) - Yozgat sordu : "Bana kalırsa rakipleri arasında en detaylı rüya yorumu web sitesi ruyadanegormek. Bulamadığım hemen hemen tüm rüyalar burada yer buluyor fakat rüyada nakış yorumlayabilir misiniz? Teşekkür ederim"

Rüyada nakış, dünyalığa gelecek bolluğa, fakirlikten iyi duruma geçmeye, işte mevkiye çıkılacağına, şöhrete kavuşulacağına, yetenekli bir insana, rahatlığa, sevince ermeye, kazanılan nimete, hayallerin gerçekleşeceğine, güzel uğraşlara, mutluluğa ermeye yorulur. Kimi zaman da ticaret nedeniyle sıkıntıya, maddi zarara, kötü bir durumla yüzleşileceğine, düşmanlık görmeye, hoşnutsuz duruma gelmeye delalet eder. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan yorumcular şöyle derler: Görülen rüya zahmetle birlikte hayalini kurduğu ticari kazanca, yenilgiden sonra hak edilen şana, uğraşlarının sonunda özlediği onura, uğraşarak elde ettiği sevince işaret eder.

"Rüyada nakış" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların taşıdığı mesajlar hakkında en çok merak edilenler

rüyada nakış
  • Görme engeli olmayan insanların 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini renksiz filmden renkli elektronik cihazlara geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din alimleri tarafından iletilmiştir ve günümüzde geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Hayvanlar kullanılarak yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Zihnimiz duyularımızın o sırada duyduğu olguları rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Rüya yorumcusunun kati suretle rüyalarda görülenin anlamını bilmesi icap eder.
  • Rüya tabiri yapılırken kesinlikle, rüyayı görenin ruh halini, rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada nakış" yazısı izinsiz kopyalanamaz.