Rüyada nakış işlemek görmek

Şemiye I.(19) - Zonguldak sordu : "3 gece önce rüya gördüm. rüyada nakış işlemek görmek açıklayabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada nakış işlemek görmek, güzel işlere, iyi bir ilişkiye, maddiyata gelecek berekete, getirili girişim içinde bulunacağına, merhametli dosta, yüksek mertebeye çıkılacağına, yüksek şansa, şöhrete kavuşmaya, ilişkisinin yolunda olduğuna, sağlıklı yaşamaya, gönül ilişkilerinde huzura işaret eder. Bir diğer yoruma göre de kötü bir durumla karşılaşılacağına, düşmanlık görmeye, sıhhatin yitirileceğine, huzurunun bozulacağına, sıkıntıya yaşama işaret eder. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan ulemalar şöyle dediler ki: Kişinin gördüğü rüya umudunu kestikten sonra elde ettiği hayra, umudunu yitirdikten sonra ümit ettiği beceriye, çektiği zorlukların sonunda ümit ettiği refaha, uzun süren çabaların sonunda gözlediği mala delalet eder.

"Rüyada nakış işlemek görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin yorumlanması ile alakalı merak ettikleriniz

rüyada nakış işlemek görmek
  • Rüyalarda sıklıkla hissedilen olgulardan biri endişedir. Olumsuz duygular pozitif duygulardan güçlüdür.
  • Hayvanlar kullanılarak gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Uyandıktan 5 dakika sonra rüyamızın yüzde 50sini hatırlamamaya başlarız.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların az ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Beynimiz bedenimizin o sırada hissettiği şeyleri rüyalarda karıştırabilir.
  • Rüya tabirleri yapılırken aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüya tabirleri yapılırken kati suretle, rüyayı görenin ruh halini, rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada nakış işlemek görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.