Rüyada nakış işleme

Abdullah Ö.(36) - Sivas sordu : "Bugün anlam veremediğim bir rüya gördüm. rüyada nakış işleme yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada nakış işleme, zahmetsiz kazanılan mala, tez zamanda alınacak hayırlı haber duymaya, sağlığını kazanmaya, yağmura, mutluluğa, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, kazançlı atılımlar yapacağına, maddi zorluklardan uzak durmaya, gelire gelecek bolluğa, aşk hayatında feraha, paranın hayırlı olacağına işarettir. Bazen de saklanansırların açığa dökülmesine, kötülükten emin olunacağına, rahatı yitirmeye, değer düşmesine, düşmanlığını göstermeyen düşmana delalet eder. Bazı durumlarda da alimler şöyle tabir ederler: Bu rüya sıkıntılara göğüs gererek hak edilen huzura, zorlukla birlikte gözlediği onura, cefa ile birlikte kavuştuğu rahatlığa, başarısızlıktan sonra beklediği az olan kazancının artacağına yorulur.

"Rüyada nakış işleme" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumu ile ilgili merak ettikleriniz

rüyada nakış işleme
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha kavgacı duygular yaşarlar.
  • Belirli bir nesne görülen rüya, genellikle direkt olarak o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Zihnimiz bedenimizin gerçekten duyduğu şeyleri rüyalarda birleştirebilir.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka mezhepler, adetler, kültürler vb. pek çok nokta konusunda birikim sahibi olmalıdır.
  • Sonradan görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler görsel rüya göremez; ancak aynı seviyede dokunma ve duyguları tecrübe ederler.
  • Uyandıktan 5 dakika sonra gördüklerimizin yarısını unuturuz.
  • Tahminen bir insan hayatının tahmini üçte birini, başka bir yorumla yaklaşık yetmişbeş yıllık bir hayatın 25 senesini uykuda tüketir.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha kısa ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada nakış işleme" yazısı izinsiz kopyalanamaz.