Rüyada nakış işlediğini görmek

Engin R.(20) - Şırnak sordu : "Aradığım neredeyse tüm rüyalar burada var ancak rüyada nakış işlediğini görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada nakış işlediğini görmek, özlemi duyulan bir mutluluğa, verdiği sözünü yerine getirmeye, maddi zorluklardan uzak durmaya, arzu edilen güç sahibi olmaya, yüksek kısmete, parasal yükü bulunan tanıdıktan uzaklaşılacağına, huzura ermeye, hayırlı uğraşlar yapacağına, paranın verimli olmasına, külfetsiz elde edilen rızka, karlı girişimler içinde bulunacağına işaret eder. Ender olarak da sorumluluktan ötürü mağdur olmaya, korkulanın olmasına, hoşnutsuz bir vaziyete düşmeye, zulüm görmeye, korktuğundan emin olmaya yorulur. Bazı durumlar için de rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle derler ki: Bu rüya zorluklara göğüs gererek hak ettiği ganimete, çektiği zorlukların sonunda hak edilen zafere, sıkıntılarının sonunda kavuştuğu servete, zorlukla ulaştığı zenginliğe delalet eder.

"Rüyada nakış işlediğini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün anlamları ile alakalı en çok merak edilenler

rüyada nakış işlediğini görmek
  • Gözümüzü açtıktan 5 dakika sonra rüyamızın yüzde 50sini unuturuz.
  • Belirli herhangi bir nesne görülen rüya, genellikle direkt olarak o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Rüya tabircisi, mutlaka dinler, adetler, toplumsal ananeler gibi pek çok nokta üzerinde birikim sahibi olmalıdır.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. oynatılamaz.
  • Rüyalar yorumları yapılırken mutlaka, rüya görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının hesaba katmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Doğduktan sonra gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; ancak aynı seviyede dokunma ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Rüya tabircisi, kesinlikle tabirden kişinin ne şekilde etkileneceğini irdelemeli, ruhsal sıkıntılara sebep olacak yorumlardan olabildiğince uzak durmalıdır.
  • Rüya tabirleri ile ilgili acele edilmemelidir.

Yasal Uyarı: "Rüyada nakış işlediğini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.