Rüyada nakış ipliği görmek

Mertol M.(34) - Şanlıurfa sordu : "rüyada nakış ipliği görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada nakış ipliği görmek, refah dolu günlere, önemli kuvvete ermeye, kazanılan mala, kendisini sevenlerle birlikte gülmeye, cömert yöneticiye, paraya gelecek fazlalığa, hünerli bir kimseye, malın verimli olacağına, karlı yatırım gerçekleştireceğine, hayallerin yerine geleceğine, sevince kavuşulacağına delalet eder. Bunlarla birlikte kıymet düşmesine, ticaret sebebiyle sıkıntıya, zarar görülmesine, kedere düşmeye, sorumluluktan ötürü rahatsız olunacağına yorulur. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya ilminde önde gelenler derler ki: Kişinin gördüğü rüya zahmet çekerek özlediği refaha, bir kişiden yardım isteyerek ulaştığı beceriye, uzun süren çabaların sonunda elde ettiği temiz kazanca, zorluklara göğüs gererek ümit ettiği beceriye yorulmaktadır.

"Rüyada nakış ipliği görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın taşıdığı mesajlar konusunda merak ettikleriniz

rüyada nakış ipliği görmek
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından farklı tanımlamalar getirilmiştir.
  • Rüya tabirleri mutlak suretle hayra yorulmalıdır.
  • Rüya Tabirleri uyurken insanın bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din alimleri tarafından iletilmiştir ve hala önemini devam ettirmektedir.
  • Gözümüzü açtıktan on dakika geçince yüzde 90ını hatırlamayız.
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.

Yasal Uyarı: "Rüyada nakış ipliği görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.