Rüyada nakış görmek

Pınar K.(34) - Antalya sordu : "rüyada nakış görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada nakış görmek, aşk hayatının iyi olacağına, ticari getirisi yüksek atılım gerçekleştireceğine, sevinmeye, zahmetsiz kazanılan ganimete, emniyette hissetmeye, verdiği sözünü yerine getireceğine, salih arkadaşa, gelirin bereketli olmasına, feraha kavuşmaya, sağlıklı bir ömre, büyük kuvvet sahibi olmaya delalet eder. Bazen de zararlı bir yöneticiye, üzüntü duymaya, mesuliyetten dolayı rahatsız olunacağına, hilekar bir akrabaya, ticaret alanında sıkıntıya delalet eder. Farklı bir açıdan yaklaşan rüya ilmiyle ilgilenenler dediler ki: Bu rüya uğraş vererek istediği mülke, zorlukla beklediği iyiliğe, cefa çektikten sonra hak ettiği şana, ümitsizlikten sonra hak edilen beceriye yorulmaktadır.

"Rüyada nakış görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların tabir edilmesi ile ilgili bunları biliyor musunuz

rüyada nakış görmek
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Rüyalar yorumları yapılırken mutlak suretle, rüya sahibinin ruh halini, görülen şeyin anlamının hesaba katmalı ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm hali gibi de adlandırılır
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğundan insana şahsına ait düşünce ve duygularını tartması konusunda öncülük eder.
  • Rüya Tabiri konusunda gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından çeşitli açıklamalar getirilmiştir.
  • Zihnimiz hiç yoktan yüzler yaratamaz. Uykuda gördüğümüz suratlar yaşamımızda gördüğümüz ama kime ait olduğunu bilmediğimiz yüzlerdir. Her birimiz hayatımız boyunca çok sayıda sima gördüğümüzden, rüyalarımızda da limitsiz surat becerisine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada nakış görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.